Technologia

Technologia

W procesie produkcji stosujemy najnowocześniejsze technologie, takie jak sublimacja czy szycie bezszwowe oraz najwyższej jakości materiały poliestrowe o różnych właściwościach. Dzięki temu nasze produkty świetnie sprawdzają się w nawet najbardziej wyczynowych sportach.

Dzianiny o specjalnym splocie są elastyczne, nie krępują ruchów oraz pozwalają oddychać. Dodatkową zaletą tego włókna jest to, że nie wchłania wilgoci, a ubranie które zakłada sportowiec nawet przy największym wysiłku sprawia wrażenie ciepłego i suchego w odróżnieniu od dzianin bawełnianych, które wchłaniając wilgoć, stają się mokre, ciężkie i zimne.

Te z zastosowaniem membran chronią przed wiatrem, a jednocześnie trzymają ciepło.

Technika sublimacji jest procesem, w ramach którego pod wpływem ciepła dochodzi do przeniesienia barwnika na białą tkaninę, co pozwala na uzyskanie niewyczuwalnych na materiale nadruków o dużej trwałości, co z kolei przekłada się na wysoki komfort w trakcie użytkowania. Proces sublimacji daje również nieograniczone możliwości w zakresie doboru wzorów i kolorów, a przeniesiony na tkaninę projekt staje się jej integralną częścią. Dzięki temu nadrukowane obrazy zachowują pełnię intensywnych barw, nie podlegają spieraniu, ścieraniu i są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Najważniejszym jednak elementem w procesie produkcji jest nasz zespół składający się ze specjalistów w rożnych dziedzinach. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, przy wykorzystaniu nowoczesnej infrastruktury szwalniczej gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów!