O nas

Staport - Doświadczenie i pasja!

O nas

Doświadczenie w branży odzieżowej zdobywamy od 40 lat.

Profesjonalne stroje sportowe są naszą pasją i dokładamy wszelkich starań, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wśród naszych propozycji znajdują się ubrania sportowe – treningowe  i startowe, przeznaczone zarówno dla sportowców zawodowych, jak i amatorów w każdym wieku, sportów drużynowych jak i indywidualnych. Naszą specjalnością są stroje do siatkówki oraz koszykówki. Staport to jednak nie tylko popularne dyscypliny. Regularnie współpracujemy z wrotkarzami oraz łyżwiarzami.

Każde zamówienie jest dla nas wyzwaniem. Realizujemy je ze świadomością, że Klient oczekuje od nas produktu idealnego dla siebie – ubrania, które z dumą będzie nosił w ważnych dla siebie chwilach! Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasze stroje sublimowane świetnie się prezentowały zarówno podczas rywalizacji jak i po niej –  na podium!

Nasza odzież wyróżnia się unikalnym wzornictwem oraz wysoką jakością. Konkurujemy z liderami rynku w Polsce i za granicą. Współpracujemy z klubami sportowymi, szkołami, agencjami marketingowymi (najczęściej segment premium), miejskimi ośrodkami sportowymi oraz klubami kibica. W naszych strojach grają dorośli, młodzież i dzieci m.in. z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji, Ukrainy oraz Dubaju.

Co mówią nasi klienci

Z usług firmy STAPORT skorzystaliśmy po raz pierwszy, ale już wiemy, że nie ostatni. Bardzo zależało nam na czasie realizacji zamówienia i zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. W krótkim czasie otrzymaliśmy stroje meczowe bardzo dobrej jakości. Zawodnicy wypowiadają się o nich wyłącznie w superlatywach i twierdzą, że pomogły im zdobyć Mistrzostwo Polski Niesłyszących. Ponadto świetny kontakt z…

Aneta Jarosińska – MKSN Mazowsze Warszawa

Polecamy firmę Staport. Koszulki wykonane w ekspresowym tempie. Firma oferuje pomoc na każdym etapie zamówienia. Nie spodziewaliśmy się, że tak szybko zamówienie zostanie zrealizowane. Pełen profesjonalizm. Z pewnością będziemy polecali innym oraz sami wracali z kolejnymi zamówieniami. Serdecznie dziękujemy !!!

OTPS Nike Ostrołęka

Współpraca z firmą Staport to prawdziwa przyjemność. Firmę tworzą bardzo życzliwi, serdeczni ludzie, więc każdy kontakt przy realizacji nowych projektów opiera się na otwartości, mobilizacji i profesjonalnym podejściu. Trenerzy i zawodnicy naszego klubu, oraz uczestnicy naszych obozów – Elite Camp stroje szyte przez STAPORT przyjmowali zawsze z entuzjazmem. Serdecznie polecamy.  MKK Basket Koszalin

MKK Basket Koszalin

Kilkuletnia współpraca z firmą Staport przebiega bardzo pomyślnie. Ubrania spełniają swoją funkcję, są wytrzymałe i zachowują swoje właściwości przez długi czas. Sam proces przygotowania produktu przebiega bardzo sprawnie i szybko co było dla nas bardzo istotnym aspektem przy wyborze tego rodzaju firmy. Ponadto cena za usługę jest zdecydowanie adekwatna do jakości i warto im zaufać.

Michał Rogala team manager Bambini Racing

Kilkuletnia współpraca z firmą STAPORT skłania nas do wyrażenia swojego zadowolenia z usług przez nią świadczonych. Zarówno terminowość jak i jakość wykonana zamówionych usług szycia świadczy o dużym doświadczeniu firmy, co w połączeniu z bezproblemową współpracą pozwala nam polecić firmę jako godną zaufania przy realizacji zamówień strojów sportowych

ET Usługi Reklamowe

Z firmą Staport współpracujemy już dłuższy czas. Nasi zawodnicy są zadowoleni z jakości materiałów oraz nadruków odzieży sportowej. Kolory się nie spierają, a kształt ubrań pozostaje bez zmian. Polecamy tego Kontrahenta!

Play Volley Warszawa

Najmocniejszą stroną firmy STAPORT jest czas realizacji zamówienia, świetny kontakt z klientem oraz możliwość uszycia dowolnego projektu.

Mazovia Warszawa