O nas

Staport - Doświadczenie i pasja!

O nas

Doświadczenie w branży odzieżowej zdobywamy od 40 lat.

Profesjonalne stroje sportowe są naszą pasją i dokładamy wszelkich starań, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wśród naszych propozycji znajdują się ubrania sportowe – treningowe  i startowe, przeznaczone zarówno dla sportowców zawodowych, jak i amatorów w każdym wieku, sportów drużynowych jak i indywidualnych. Naszą specjalnością są stroje do siatkówki oraz koszykówki. Staport to jednak nie tylko popularne dyscypliny. Regularnie współpracujemy z wrotkarzami oraz łyżwiarzami.

Każde zamówienie jest dla nas wyzwaniem. Realizujemy je ze świadomością, że Klient oczekuje od nas produktu idealnego dla siebie – ubrania, które z dumą będzie nosił w ważnych dla siebie chwilach! Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasze stroje sublimowane świetnie się prezentowały zarówno podczas rywalizacji jak i po niej –  na podium!

Nasza odzież wyróżnia się unikalnym wzornictwem oraz wysoką jakością. Konkurujemy z liderami rynku w Polsce i za granicą. Współpracujemy z klubami sportowymi, szkołami, agencjami marketingowymi (najczęściej segment premium), miejskimi ośrodkami sportowymi oraz klubami kibica. W naszych strojach grają dorośli, młodzież i dzieci m.in. z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji, Ukrainy oraz Dubaju.

Co mówią nasi klienci

Z firmą Staport współpracujemy już dłuższy czas. Nasi zawodnicy są zadowoleni z jakości materiałów oraz nadruków odzieży sportowej. Kolory się nie spierają, a kształt ubrań pozostaje bez zmian. Polecamy tego Kontrahenta!

Play Volley Warszawa

Najmocniejszą stroną firmy STAPORT jest czas realizacji zamówienia, świetny kontakt z klientem oraz możliwość uszycia dowolnego projektu.

Mazovia Warszawa